تبلیغات
علم اعداد
خانه درباره من مقدمه آموزش مجازی محاسبه عدد تقدیری وبلاگ تماس با ما
علم اعداد
تاریخ تولد ما اتفاقی نیست، بلکه نتیجه مجموعه‌ای از اوضاع و شرایط مشخص است
درباره من

در سال 1347 در شهر شیراز بدنیا آمدم.

 

تحصیلاتم لیسانس ادبیات زبان آلمانی است ودارای تجربه کاری در زمینۀ برنامه نویسی نرم افزارهای  کاربردی کامپیوترمی باشم.

 

 حدودا 8 سال است که در زمینۀ علوم متافیزیک از قبیل : یوگا، انرژی درمانی (پرانیک، سایکیک، ریکی)، فنگ شوئی، و از جمله علم اعداد کار کرده و اطلاعات لازم را بدست آورده ام.

 

سابقه علاقه مندی و شروع مطالعات من در زمینۀ علم اعداد به پنج سال پیش برمی گردد. در آن زمان، کتابی را خریداری کردم که موضوع آن در زمینۀ علم اعداد بود. موضوعات و مطالب نوشته شده در کتاب برایم جالب بود ولی با توجه به آنکه سابقه و مطالعه ای در این زمینه نداشتم، مطالب برایم جا نمی افتاد. به هنگام مطالعه کتاب، به مبحثی برخوردم که دربارۀ عدد تقدیری نوشته شده بود : که نحوه محاسبۀ عدد تقدیری و همچنین تفسیر هر یک از اعداد تقدیری را توضیح داده بود. از آن پس، منهم عدد تقدیری افراد مختلف را محاسبه و سپس تفسیر آنرا از کتاب می خواندم. این تنها کار و استفاده ای بود که از اعداد و آن کتاب می کردم. اما به همین اندازه هم برایم جالب بود.

ولی از آنجائیکه دانش کافی در زمینۀ تفسیر اعداد نداشتم، گاهی اوقات در بعضی از تفسیرها و گاهی، به نکات مبهمی می رسیدم که قادر به تجزیه و تحلیل، و سپس پاسخگوئی به آنها نبودم. همین موضوع زمینه ساز آن شد تا در یک دوره آموزشی علم اعداد  شرکت کنم.

 

در ابتدا هدفم فقط آشنائی با این علم  بود و بس.

 

اما وقتیکه با مفاهیم اعداد آشنا شدم، جذابیت این دانش روزبروز برایم بیشتر و بیشتر شد و سبب شد که علاقه مندی من به جهت تکمیل تجربیات و مطالعاتم  در این زمینه بیشتر و بیشتر شود. و همچنین این علاقه مندی سبب شد تا جهت درک بیشتر و بهتر موضوعات مطرح شده  برای بار دوم و سوم در کلاس مذبور شرکت کنم . بقولی  پایه ام رو قوی تر کنم .

 

تشویق و همیاری استاد گرامی و ارجمندم در این زمینه، و پاسخگویی روشن و قانع کنندۀ او به سوالات بیشمار من، دلگرمی مرا به سعی و تلاش و بالا بردن سطح معلومات و اندوخته هایم  در این زمینه  بیشتر کرد.

 

پس از کسب معلومات لازم، با توجه به آنکه من در زمینۀ برنامه نویسی دارای سابقه و زمینه کاری بودم، به فکر طراحی و پیاده سازی یک برنامه نرم افزاری افتادم تا با ورود اطلاعات اولیه که مورد نیاز برنامه بود، محاسبات عددی مربوطه را انجام و تحلیل و تفسیر عددی را  به خروجی ارسال کنم.

 (نکته لازم به ذکر : تفسیر و تحلیل اعلام شده توسط نرم افزار قابل استفاده کارشناسان این فن و دانش می باشد)

در تهیه این نرم افزار 2 هدف داشتم : 1- این نرم افزار زمان محاسبات عددی و بازیابی اطلاعات و تفسیرهای اولیه را کوتاه می کند. 2- این نرم افزار از خطاهای احتمالی کارشناس علم اعداد به هنگام محاسبات عددی جلوگیری می کند.

 

اکنون به مرحله ای رسیده ام که تصمیمم فراتر از تهیۀ یک نرم افزار کاربردی  است :

اینکه تصمیم گرفتم دانش و اندوخته های خود را، در زمینۀ علم اعداد، از طریق اینترنت در اختیار دوستان و علاقه مندان این علم بگذارم و در صورت همکاری و ابراز علاقۀ دوستان و بازدید کنندگان سایت، سعی بر تکمیل نمودن و راه اندازی سرویس های عملیاتی و کاربردی دراین سایت داریم.

 

در آخر نیز از تلاش های بی وقفۀ همسرم که مرا در راه اندازی این سایت یاری کرده است، تشکر بسیار زیاد دارم. امیدوارم که در این راه دوش به دوش یکدیگر هدفمان را به تمام و کمال به مراحل عالیۀ خود رسانده و بازده لازم را برای خود و علاقمندان این علم داشته باشیم.

                                                                                            ر- زارعی            

 

نمایش نظرات 1 تا 30